Przyjęcia

        Hotel Lord w Dębicy jest idealnym miejscem na organizację chrzcin. Kilka dużych sal pozwala na realizację kilku eventów równocześnie, nie odbierając gościom przestrzeni i prywatności. Nasza kuchnia oferuje bogaty wybór dań dla osób o różnych upodobaniach, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz personel dysponuje bogatym doświadczeniem gastronomicznym i zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie. Przyjęcie po chrzcinach jest przygotowywane przez profesjonalny zespół fachowców tak, aby pozostawić niezapomniane wrażenie, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością.

W miesiącach letnich do Państwa dyspozycji oferujemy hotelowy ogród. Stylowe wnętrza, wyjątkowy klimat, a także wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się wyjątkowo.


*
 
Pragnieniem każdego rodzica jest, aby dzień I Komunii Świętej był dla Jego dziecka tym wyjątkowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zatroskanych rodziców Hotel Lord przygotował specjalną oprawę tego szczególnego w życiu każdego dziecka dnia.

Nie trać tych cudownych rodzinnych chwil będących oczekiwaniem na tak radosne święto i poświęć czas swemu dziecku.

*
 

Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.

Każda Para Młoda pragnie w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie.

Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Aby tak właśnie było szukają Państwo odpowiedniego miejsca. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.

Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty,  oraz dodatkowych atrakcji.

Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Zapewniamy:

Zrób rezerwacje Zadaj nam pytanie
Hotel Lord ***